Podkategoria: Podatki

 • Biuro księgowe Poznań »

  Kancelaria Podatkowa RB istnieje od 1991 roku i od tej pory stale świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej (m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia ZUS, Intrastat, outsourcing księgowy, KPIR, doradztwo podatkowe, handlowe i gospodarcze). Kancelaria prowadzona jest przez Ryszarda Błaszyka (doradca podatkowy, nr wpisu 00004), którego priorytetem jest podnoszenie kwalifikacji i zatrudnianie najlepszych, profesjonalnych pracowników. Największe zalety kancelarii to: wieloletni staż, konsultacje z fachowcami, zaawansowane technologie (również teleinformatyczne, dzięki którym możliwa jest bezpieczna obsługa klienta przez Internet). Siedziba kancelarii znajduje się w Poznaniu.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy sporządzeniu wniosku kredytowego czy odwołania od decyzji Urzędu Skarbowego to warto skorzystać z usług naszego kompetentnego Biura Rachunkowego. Świadczymy również usługi sporządzania zapytań o stosowanie prawa podatkowego. Więcej informacji na temat biura i oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej. Znajduje się tu również sporo bieżących informacji dotyczących finansów.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku U.K. »

  Usługi księgowe w UK dedykowane dla obywateli Polski. Nasze biuro rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w postaci prowadzenia księgowości, rozliczania z podatków i wielu więcej. Jeśli nie czujecie się Państwo na tyle pewni, aby skorzystać z biur anglojęzycznych, zapraszamy do nas. Polski księgowy pomoże Wam załatwić sprawę w urzędzie oraz doradzi jak odzyskać nadpłacony podatek. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba aby każdy nasz Klient obsługiwany był z należytą kulturą, wychodząc z naszego biura masz pewność, że powierzone nam zadanie wypełnimy z największą dokładnością.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu oferujące kompleksowe usługi księgowe i podatkowe. Nasz personel to wykwalifikowani eksperci z długoletnim doświadczeniem z zakresu rachunkowości. Naszymi Klientami są małe i średnie podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą we wszystkich branżach. Zapewniamy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Licencjonowane biuro rachunkowe we Wrocławiu. 20 - letnie doświadczenie w działalności księgowej. Obsługujemy wszystkie podmioty gospodarcze na terenie całego Dolnego Śląska. Współpracujemy na stałe z wieloma przedsiębiorstwami w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatków, ewidencji czasu pracy, kadr i płac, ryczałty, ZUS. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie i dla zapewnienia najwyższej jakości usług na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy prawne i podatkowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Jeżeli szukasz sprawdzonego księgowego na terenie Katowic, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą oferuje biuro księgowe Tax-Net. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej gwarantuje, iż świadczone usługi są najwyższej jakości. Oferujemy pomoc w zakresie usług księgowych, rozliczeń pracowniczych, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Nasi licencjonowani doradcy podatkowi z przyjemnością poprowadzą księgowość Twojej firmy i z największą precyzją rozliczą zobowiązania podatkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Othello Consulting »

  Firma Othello Consulting kompleksowo obsługuje osoby fizyczne w zakresie zwrotu VAT za materiały budowlane. Zakres oferty to: sporządzanie wniosków VZM i doradztwo. Obsługujemy firmy z całej Polski i gwarantujemy szybką i rzetelną obsługę. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że jakość usługi, którą Wam dostarczamy jest na najwyższym poziomie.
  Ulga budowlana obowiązuje na czas nieokreślony co w praktyce oznacza, że w każdej chwili może zostać odwołana. Zatem warto już dziś złożyć wniosek VZM o zwrot VAT za materiały budowlane.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Ełk »

  W zakresie wyboru firmy do prowadzenia księgowości i rachunkowości przedsiębiorstwa z Ełku i miejscowości leżących w pobliżu miasta mają ułatwione zadanie. Biuro księgowe Ełk zapewnia swoim Klientom biznesowym zarówno fachowe prowadzanie księgowości jak i rachunkowości. Wszelkie usługi są prowadzone na najwyższym poziomie dzięki opiece prowadzącej biuro doświadczonej księgowej z Ełku. Dba ona nie tylko o ich poziom, ale również o stałe poszerzanie oferty Biura księgowego Ełk oraz utrzymanie atrakcyjnych cen. Zapewnij swojej firmie fachową obsługę księgową i rachunkową w przystępnej cenie i zapytaj o ofertę Biura księgowego Ełk.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zadania realizowane przez nasze biuro rachunkowe obejmują między innymi prowadzenie pełnej księgowości, kalkulacje podatków, wyliczanie wynagrodzeń. Księgi rachunkowe prowadzimy z zastosowaniem wiodących rozwiązań światowego lidera w produkcji software'u typu "Enterprice Resource Processing". To daje dużą możliwość implementacji systemów do prac księgowych w organizacjach działających za pośrednictwem wielu oddziałów zagranicznych. Zadania z zakresu HR, listy płac są dostępne w extranecie, do którego ma dostęp każdy pracownik firmy, będącej naszym klientem. Dzięki temu możliwy jest przeglądanie bieżących oraz historycznych kalkulacji płacowych, samodzielne generowanie zaświadczeń o zatrudnieniu, wypłaconych wynagrodzeniach, itp. Prace nie ograniczają się tylko do rachunkowości finansowej. Złożony model raportowania kontrolingowego umożliwia szersze spojrzenie na sprawy finansowe oraz dostarczanie istotnych informacji biznesowych w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Jeśli chcą Państwo zapomnieć o uciążliwych oraz czasochłonnych drukach, dokumentach ewidencyjnych, podatkowych to zachęcamy do skorzystania z usług biura księgowego Maza. Dzięki nam nie będą się Państwo musieli niepokoić o błędy, czy zaległości w prowadzeniu dokumentacji księgowej. Nasze biuro zadba o te wszystkie sprawy z odpowiednią starannością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jednolity plik kontrolny - iform.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dostępu do urzędowych wzorcowych dokumentów a także formularzy, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę Signform Sp. z o. o., której siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Proponujemy dużą liczbę wzorów, dlatego posiadamy pewność, że każdy kontrahent wyszuka odpowiednie dokumenty. Zapewniamy częste uaktualnienia, dostosowujące dokumenty do bieżących wymogów prawa. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnych cenowo pakietów abonamentowych.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy - jtoffice.pl »

  Interesują Cię usługi księgowe w Pruszczu Gdańskim?

  W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się ze stroną naszego biura. Mamy wiedzę i doświadczenie, nasza pozycja na rynku jest ugruntowana.
  Jak się pewnie domyślasz, usługi księgowe to nie wszystko, na co możesz liczyć (szczegóły na stronie działalności).

  Jeśli potrzebna jest porada, oczywiście jesteśmy do dyspozycji.

  Data dodania: 11 07 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: