Podkategoria: Doradztwo i konsulting

 • Leasing samochodów dostawczych - masterleasing.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa uzyskanie leasingu, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Master Leasing, którego siedziba usytuowana została w Warszawie. Duży zbiór przedsiębiorstw leasingowych z którymi kooperujemy, pozwala nam na każdorazowe zaprezentowanie najatrakcyjniejszej oferty dla naszych klientów. Personalnie analizujemy wszystkie przypadki, gwarantując naszym klientom dostosowanie czynności do określonych wymagań. Zapraszamy klientów do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEM Iwona Łupij »

  Firma System Iwona Łupił to grupa wysoce wykwalifikowanych ludzi, zajmujących się tworzeniem systemów obiegów dokumentacji w polskich firmach. Od początku działania firmy jej specjaliści mieli niebywałą przyjemność współpracowania z największymi i najbardziej uznanymi markami na polskim rynku. Otrzymane referencje wskazują na to, że usługi przez nich świadczone stoją na możliwie jak najwyższym poziomie. Skontaktuj się a na pewno otrzymasz satysfakcjonującą ofertę.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ceny Transferowe »

  Przedsiębiorstwo CMT ADVISORY oferuje klientom usługi doradcze. Specjalizujemy się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. W szczególności proponujemy świadczenia takie jak na przykład pomoc przy przejęciach czy dotyczących rynku kapitałowego. Funkcjonujemy w branży od długiego czasu. Pracują u nas ludzie o bardzo wysokich kwalifikacjach i z dużym stażem pracy. Pozwala nam to na każdorazowe zagwarantowanie kontrahentom świetnej klasy oferowanych czynności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, udostępnionymi na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.HRE.pl - ocena 360 stopni »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych usług, które dotyczą doradztwa personalnego. Staramy się dzielić posiadaną przez naszą ekipę wiedzą tworząc różnego rodzaju godne uwagi jak i interesujące publikacje. Możemy pochwalić się faktem, że w ciągu sporej ilości lat działania naszej firmy pomogliśmy odnaleźć bardzo wielu doświadczonych oraz cenionych pracowników. Współpracujemy między innymi z Amicą, Lego jak sporą ilością firm. Zapewniamy wykonywanie modeli kompetencji, szkolenia pracowników, rekrutowanie pracowników oraz wiele innego rodzaju usług. Zaufanie naszej firmie to cudowny pomysł dla każdego.

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Considero - Ocena 360 »

  Każda firma tworzona jest przez ludzi, którzy w niej są zatrudnieni. Dlatego też kluczowe jest dobranie do pracy tych osób, które dysponują konkretnymi umiejętnościami i predyspozycjami, oraz takich, które mają duży potencjał. Istotne jest też rozwijanie ich talentów jak i predyspozycji, a także odpowiednie motywowanie ich do pracy. Nasza firma pomaga wprowadzić nowoczesne rozwiązania dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, które pozwolą zmaksymalizować otrzymywane efekty i wydajność pracy, a kadra zyska opcję komunikacji z kadrą zarządzającą i szansę na odpowiednie do wysiłków wynagrodzenie, nie tylko jeśli chodzi o aspekt finansowy.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowe systemy informatyczne »

  Bardzo często dochodzi do sytuacji, kiedy zwykłe zarządzanie magazynem może być bardzo problematyczne. Właśnie w takich sytuacjach nasza firma wychodzi naprzeciw klientów z naszą ofertą, w której można znaleźć między innymi: system magazynowy, system magazynowy wms, system wms, system wms logistyka, system zarządzania magazynem i jeszcze wiele, wiele innych. W naszej działalności liczy się przede wszystkim zadowolenie naszego klienta, dlatego zapewniamy tak szeroki asortyment.

  Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź sprawy karne »

  Kancelaria Adwokacka w Łodzi oraz w Zgierzu prowadząca od wielu lat sprawy karne i karno-skarbowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronach w sprawach karnych. Nasz zespół zapewni również Państwu profesjonalne wsparcie w wielu innych dziedzinach prawa np. prawo spadkowe, rodzinne czy administracyjne. Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • CeBRiS - Badania marketingowe »

  Z naszych usług korzystają firmy, dla których najważniejszy jest nieustanny rozwój. Oprócz badań marketingowych oraz analiz strategicznych oferujemy również usługę wsparcia rekrutacji. Nasi rekruterzy wykorzystują techniki bezpośredniego poszukiwania kandydatów, które są znacznie skuteczniejsze od klasycznych ogłoszeń. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju dzięki sieci biur lokalnych.

  Data dodania: 03 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia scrum - brasswillow.pl »

  Agile sacrum? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej propozycji. Wybierając naszą propozycję decydujesz się głównie na wysoką jakość, a co za tym idzie jesteśmy nader skuteczni w swoim działaniu. Dodatkowo jesteśmy obecni na rynku już od znacznego czasu, a co za tym idzie mamy spore doświadczenie w tym zakresie. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszego klienta. Mieliśmy przyjemność współpracować z takimi firmami, jak: Boldare, Allegrogroup, NetTeam Solutions i dużo innych. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, wtedy pozostajemy przez cały czas do dyspozycji.

  Data dodania: 12 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mainkaconsulting.pl »

  Pomagamy w uruchomieniu firmy w Niemczech, precyzyjnie zoptymalizowanej pod kątem podatkowym. Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół charakteryzujący się ponad 30-letnim doświadczeniem branżowych. Mamy solidnych konsultantów i wielu partnerów, co pozwala na rozwiązywanie praktycznie wszystkich problemów formalnych. Rejestracja firmy w Niemczech za naszym pośrednictwem to gwarancja sukcesu.

  Data dodania: 24 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Doradca kredytowy Warszawa - kingaburcan.pl »

  Jestem niezależnym doradcą kredytowym z doświadczeniem w sektorze bankowości detalicznej. Porównuję i przedstawiam opłacalne kredyty hipoteczne na zasadzie minimalizacji kosztów ze strony kredytobiorcy. Pomagam w dopasowaniu kredytu konsolidacyjnego ułatwiającego scalenie dotychczasowych zobowiązań tylko w jedną ratę. Działam głównie na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

  Data dodania: 19 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty we frankach ugody - ugodazbankiem.info »

  Blog zarządzany przez kancelarię prawną związaną z ugodami dla frankowiczów. W publikacjach występują aktualne standardy kontaktu frankowiczów z najpopularniejszymi bankami w kraju, chociażby PKO BP. Po lekturze możecie Państwo zgłosić się bezpośrednio do specjalisty w celu bezpłatnego przeanalizowania warunków podjęcia walki z kredytodawcą. Analiza zakłada najczęściej wykrycie klauzul niedozwolonych w umowach kredytowych.

  Data dodania: 16 04 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo i konsulting

Doradztwo i konsulting - nowa strona:

Adres: