Podkategoria: Doradztwo i konsulting

 • SYSTEM Iwona Łupij »

  Firma System Iwona Łupił to grupa wysoce wykwalifikowanych ludzi, zajmujących się tworzeniem systemów obiegów dokumentacji w polskich firmach. Od początku działania firmy jej specjaliści mieli niebywałą przyjemność współpracowania z największymi i najbardziej uznanymi markami na polskim rynku. Otrzymane referencje wskazują na to, że usługi przez nich świadczone stoją na możliwie jak najwyższym poziomie. Skontaktuj się a na pewno otrzymasz satysfakcjonującą ofertę.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ceny Transferowe »

  Przedsiębiorstwo CMT ADVISORY oferuje klientom usługi doradcze. Specjalizujemy się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. W szczególności proponujemy świadczenia takie jak na przykład pomoc przy przejęciach czy dotyczących rynku kapitałowego. Funkcjonujemy w branży od długiego czasu. Pracują u nas ludzie o bardzo wysokich kwalifikacjach i z dużym stażem pracy. Pozwala nam to na każdorazowe zagwarantowanie kontrahentom świetnej klasy oferowanych czynności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, udostępnionymi na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.HRE.pl - ocena 360 stopni »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych usług, które dotyczą doradztwa personalnego. Staramy się dzielić posiadaną przez naszą ekipę wiedzą tworząc różnego rodzaju godne uwagi jak i interesujące publikacje. Możemy pochwalić się faktem, że w ciągu sporej ilości lat działania naszej firmy pomogliśmy odnaleźć bardzo wielu doświadczonych oraz cenionych pracowników. Współpracujemy między innymi z Amicą, Lego jak sporą ilością firm. Zapewniamy wykonywanie modeli kompetencji, szkolenia pracowników, rekrutowanie pracowników oraz wiele innego rodzaju usług. Zaufanie naszej firmie to cudowny pomysł dla każdego.

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Considero - Ocena 360 »

  Każda firma tworzona jest przez ludzi, którzy w niej są zatrudnieni. Dlatego też kluczowe jest dobranie do pracy tych osób, które dysponują konkretnymi umiejętnościami i predyspozycjami, oraz takich, które mają duży potencjał. Istotne jest też rozwijanie ich talentów jak i predyspozycji, a także odpowiednie motywowanie ich do pracy. Nasza firma pomaga wprowadzić nowoczesne rozwiązania dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, które pozwolą zmaksymalizować otrzymywane efekty i wydajność pracy, a kadra zyska opcję komunikacji z kadrą zarządzającą i szansę na odpowiednie do wysiłków wynagrodzenie, nie tylko jeśli chodzi o aspekt finansowy.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodów dostawczych - masterleasing.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa uzyskanie leasingu, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Master Leasing, którego siedziba usytuowana została w Warszawie. Duży zbiór przedsiębiorstw leasingowych z którymi kooperujemy, pozwala nam na każdorazowe zaprezentowanie najatrakcyjniejszej oferty dla naszych klientów. Personalnie analizujemy wszystkie przypadki, gwarantując naszym klientom dostosowanie czynności do określonych wymagań. Zapraszamy klientów do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź sprawy karne »

  Kancelaria Adwokacka w Łodzi oraz w Zgierzu prowadząca od wielu lat sprawy karne i karno-skarbowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronach w sprawach karnych. Nasz zespół zapewni również Państwu profesjonalne wsparcie w wielu innych dziedzinach prawa np. prawo spadkowe, rodzinne czy administracyjne. Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo i konsulting

Doradztwo i konsulting - nowa strona:

Adres: