Ecoclean ozonowanie Gdańsk

Firma EcoClean oferuje szereg usług związanych z utrzymaniem czystego powietrza i materiałów w domu i w samochodzie. W naszej ofercie znajduje się ozonowanie po kwarantannie, które zabija wszelkie wirusy, bakterie oraz drobnoustroje. Dla zachowania czystych materiałów, w których lubią bytować szkodliwe dla zdrowia roztocza, oferujemy czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki samochodowej.

Szczegóły strony ecoclean-gdansk.pl:

Ecoclean ozonowanie Gdańsk

Podlinkuj stronę ecoclean-gdansk.pl:

Ecoclean ozonowanie Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wynajem podnośników Łódź »

  Firma Margo Podnośniki Koszowe specjalizuje się w wynajmie podnośnika oraz w czynnościach powiązanych, jak na przykład mycie elewacji, montaż reklam na wysokościach oraz tym podobne. Duże zróżnicowanie czynności pozwala na wyszukanie odpowiednich czynności dla każdego klienta. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Łodzi. Nasze działania cechuje terminowość oraz duże bezpieczeństwo. Wszystkie wyceny są przygotowywane zgodnie z konkretnym zapytaniem. Wycena w naszej firmie jest nieodpłatna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji, dostępnymi na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wykładzin - Murawski »

  Nie marnotraw czasu i energii na czyszczeni po remontach czy kompleksowych porządkach. Powierz to doświadczonej i oferującej profesjonalne firmie, która wykona to zamiast Ciebie. Firma sprzątająca Efektywne Czyszczenie zajmie się czyszczeniem okien, podłóg, praniem a także czyszczeniem dywanów, tapicerek i wykładzin. Do usług firmy znajduje się też czyszczenie i mycie elewacji oraz dachów, czy też pielęgnowanie terenów zielonych, czy dbanie o kostkę brukową, w związku z tym nasza firma ma możliwość także zadbać o budynek Twojego domu bądź też jego otoczenie. Z naszej oferty Efektywne Czyszczenie bardzo chętnie korzystają nie tylko osoby indywidualne jak i firmy.

  Data dodania: 14 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Detal-Błysk - renowacja lakieru Kraków »

  Interesuje Cię auto detailing i kosmetyka aut Kraków? Wybierz naszą firmę. Będziesz w niej miał możliwość skorzystać z tego rodzaju usług jak mycie przy wykorzystaniu rąk, mycie zwykłe, pielęgnacja skóry, nakładanie powłok ceramicznych czy renowacja lakieru. Firma w zakresie swoich usług jest w stanie zaoferować zabezpieczenie lakieru, szyb oraz felg przy wykorzystaniu powłok ceramicznych. Technika ta ma możliwość być używana w nowych bądź też niezbyt nowych autach. Firma adresu więc oferowane przez siebie usługi zarówno do posiadaczy nowszych, oraz starszych aut i innych pojazdów.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Trener Mentalny - jakubbbaczek.pl »

  Na niniejszej stronie przekonasz się, że Jakub B. Bączek jako trener mentalny i świetnie prowadzący swoje marki człowiek biznesu, w sposób szczególny zaraża życiem z pasją. Tworzone przez Jakuba szkolenia menedżerskie, jak również wyjazdy motywacyjne pomagają wprowadzić wiele biznesów na znacznie wyższy, bardziej efektywny poziom, który pomoże w konkretnym osiąganiu biznesowych celów, a także wyznaczaniu tych ambitniejszych i śmielszych przedsięwzięć.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szczotki panelowe - szczotki-techniczne.net »

  Na łamach naszej strony w trybie natychmiastowym stanie się dla ciebie jasne, że będziemy tu mieć styczność z bardzo konkretnie dopasowanymi korzyściami, które dotyczą regenerowania szczotek technicznych. Stworzona przez nas marka to firma będąca ekspertem w dziedzinie, proponujemy poddane regeneracji szczotki dla potrzeb różnych odbiorców, co z pewnością przełoży się na naprawdę konkretne i sensowne działania, mogące w idealny sposób przełożyć się na zadowolenie odbiorców. Sprawdź naszą stronę, znajdziesz tam najważniejsze informacje. Jeśli chcesz o coś dopytać – zrób to śmiało już dzisiaj.

  Data dodania: 04 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne - gremont.pl »

  Nasze usługi charakteryzują się przede wszystkim najwyższą jakością. Dlaczego tak jest? Nasz sekret tkwi w doborze materiałów. Przy wyborze kierujemy się przede wszystkim jakością. Wyłącznie wysokiej jakości produkty pojawiają się w naszej pracy, dlatego mamy pewność, że zostanie ona doceniona. Najważniejsze jest oczywiście satysfakcja klienta, a to jesteśmy w stanie zapewnić, wykorzystując najtrwalsze produkty. Sprawiają one, że remont nie będzie potrzebny na pewno w przeciągu najbliższych lat.

  Data dodania: 16 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Laser depilacja »

  Wasy Waxing – laser ipl, laserowe usuwanie owłosienia. To profesjonalne studio, w którym można skorzystać z takich zabiegów jak – depilacja laserem diodowym, fotodepilacja IPL, fotoodmładzanie, leczenie trądziku. Poszczególne usługi wykonywane są za pomocą profesjonalnego sprzętu posiadającego certyfikaty Unii Europejskiej. Studio uczestniczy w ogólnopolskim programie Wiarygodna Firma. Stosuje profesjonalne standardy w prowadzonej działalności.

  Data dodania: 25 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Masteryofmanagement.pl - Interim manager »

  Nasze spore doświadczenie jest udokumentowane znacznymi sukcesami, które pozwoliły nam być tutaj, gdzie jesteśmy dziś. Od lat pomagamy w wielu sytuacjach przeróżnym przedsiębiorstwom, które wymagają interwencji zwłaszcza w przypadku fuzji i przejęć. Są to sytuacje bardzo niebezpieczne z tego powodu, że to właśnie od tego zależne są dalsze losy twojej firmy. Jesteśmy w stanie tobie pomóc nawet w najgorszej opresji czyniąc z tego szanse dla ciebie.

  Data dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Coach kariery, doradca zawodowy – Jan Kłusak »

  Nazywam się Jan Kłusak i jestem mentorem biznesowym, coachem kariery z dużym doświadczeniem. Podejmuję się profesjonalnego badania potencjału kompetencyjnego nowych kandydatów na specjalistyczne stanowiska. Prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe ułatwiające wytypowanie prawdziwych liderów. Wspieram naturalny rozwój kompetencji pracowników, a moje doradztwo personalne przekłada się na wypracowanie większych zysków.

  Data dodania: 19 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Prowadzę gabinet psychoterapii w Katowicach. Wspieram pary, młodzież, osoby dorosłe pragnące wyzwolić się z wielu problemów natury egzystencjalnej. Leczę depresję. Organizuję terapię indywidualną w sposób zgodny z aktualnymi normami. Przyjmuję pacjentów z oznakami depresji, z zaburzeniami dysocjacyjnymi, po traumatycznych przejściach oraz z zaburzeniami nerwicowymi.

  Data dodania: 29 04 2020 · szczegóły wpisu »