Podkategoria: Choroby

 • Dna moczanowa »

  Podagra jest nieuleczalną chorobą, objawia się zapaleniem stawów. Choć mechanizm choroby nie jest całkowicie poznany to przyczyn choroby ludzie doszukują się w nieodpowiedniej diecie zbyt bogatej w czerwone mięso i alkohol. Z tego właśnie powodu choroba była nazywana chorobą bogaczy. Do ataków podagry dochodzi najczęściej po obfitym posiłku popitym alkoholem. Pomimo postępu nauki dna moczanowa jest dolegliwością której całkowicie wyleczyć się nie da, można jedynie łagodzić objawy poprzez stosowanie różne leki przeciwzapalne i przeciwbólowe.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kandydoza paznokci »

  Informacje o zakaźnej chorobie paznokci jaką jest grzybica, inaczej kandydoza lub drożdżyca. Szczegółowy opis schorzenia oraz przyczyny wystąpienia kandydozy. Sposoby leczenia i zapobiegania infekcji. Często grzybica paznokci jest wynikiem nieleczenia drożdżycy stóp i rąk. Wywołana jest najczęściej przez bakterie z rodzaju Candida. Dowiedz się jakie objawy towarzyszą infekcji, aby móc szybko zareagować na chorobę.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis o zdrowiu i chorobach »

  Serwis Pastylka.pl to baza wiedzy i społeczność budowana wokół konkretnych problemów zdrowotnych, których w bazie serwisu opisanych jest kilkaset. Informacje przedstawione zostały w postaci wywiadów z lekarzami, filmów, forum podzielonego tematycznie, czy testów. Użytkownicy mają także możliwość odnalezienia w serwisie danych telefonicznych oraz adresowych aptek, gabinetów medycznych i szpitali a wyszukiwarka pomoże szybko odnaleźć potrzebne informacje.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia - kcp.com.pl »

  Krakowskie Centrum Psychodynamiczne to nie tylko miejsce dla osób potrzebujących pomocy z zakresu psychologii, ale również dla osób, które chcą zdobyć informacje. Oferujemy szkolenia dotyczące psychoedukacji dzieci i młodzieży czy też osób dorosłych. Posiadamy w naszych szeregach doświadczoną kadrę specjalistów, która wie jak przekazywać informacje. Dodatkowo wykonujemy także pomocą ludziom, których trapią różne problemy psychologiczne. Zapewniamy, że dzięki nam każdy ma możliwość zdobyć wiedzę oraz rozwiązać swoje problemy zdrowotne. Opłaca się zaufać naszemu centrum.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: