Podkategoria: Medycyna niekonwencjonalna

 • Nopalin »

  Sklep internetowy z produktami uzupełniającymi dietę wyprodukowanymi przez cenioną przez tysiące zadowolonych klientów firmę Calivita, naszymi najpopularniejszymi suplementami są Nopalin, Paraprotex i AC Zymes. Pokarm obecnie spożywany bardzo różni się od diety stosowanej przez ludzi kilkadziesiąt czy kilkaset lat temu, w naszej diecie dominują wysoko przetworzone dania, które przeważnie są pozbawione związków i minerałów potrzebnych naszemu organizmowi do zachowania dobrej kondycji. Chcąc zadbać o swoje ciało konieczne jest dostarczanie organizmowi całej gamy różnych związków które można znaleźć w naturze. Niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę jak bardzo nasze zdrowie i życie zależy od tego czy czy nasza dieta jest prawidłowa, efekty złego sposobu odżywiania nie są natychmiastowe potrafią się nawarstwiać przez bardzo długi okres czasu prowadząc do licznych chorób i dolegliwości. Dla przykładu brak witaminy B6 może wywoływać apatię i depresję, podczas gdy niedobór wapnia wywołuje podwyższoną łamliwość kości, a zbyt mała ilość ilość witaminy C źle wpływa na układ odpornościowy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Phytochi EarthPower »

  Phytochi to świetny tonik ziołowy składającym się z 16 pieczołowicie dobranych ziół, a jego receptura jest efektem 50 lat prac badawczych człowieka legendy dr Alberta Y Leunga, który całą swoją naukową karierę dedykował badaniu działania ziół na zdrowie ludzi. Naukowo potwierdzone działanie tonizujące środka Phytochi powodują, iż można go stosować bez obaw o własne zdrowie. Unikalność Phytochi wynika z faktu połączenia starożynej chińskiej medycyny z najnowszymi osiągnięciami nauku - działanie ziół wykorzystywanych od tysiącleci w tradycyjnej medycynie ludowej jako suplementy diety lub jako leki na przeróżne choroby zostało z uwagą przeanalizowane i było punktem wyjścia dla stworzenia przepisu Phytochi. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak wiele różnych czynników trzeba uwzględnić, tworząc mieszanki ziołowe - wpływ na zdrowie różni się w zależności od klimatu, metody uprawy, czy też metody pozyskiwania wyciągu z ziół.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • CaliVita »

  Poznałeś takie produkty jak Aquabelle Regenerating Cream, Evening Primrose Oil, Mega Protect 4Life, Senior Formula, czy też XShape? To wspaniałe produkty CaliVita! Jeżeli nie słyszałeś o tych produktach, to koniecznie je wypróbuj! Więcej o tych wyśmienitych suplementach przeczytasz na witrynie internetowej vitaklub.pl. Wstąp do klubu by zdobywać wspaniałe produkty o wiele taniej!

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja »

  Niepubliczna przychodnia medyczna "Trening słuchowy" to ośrodek zajmujący się leczeniem schorzeń logopedycznych (zaburzenia mowy, dysleksja) i psychicznych niekonwencjonalnymi metodami dźwiękowymi, jak nazywana jest w Polsce metoda Tomatisa. Terapia polega na zapoznaniu się lekarza logopedy z przypadkiem, a następnie na odpracowaniu indywidualnego planu leczenia, polegającego na dobraniu dźwięków o odpowiednich częstotliwościach do leczenia. Leczenie składa się z dwóch etapów, każdy etap trwa dwa tygodnie.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mangostan »

  Pierwszy krok w kierunku zdrowia to likwidacja toksyn, a także wzmocnienie organizmu, żeby mógł przeciwstawić się infekcji. Polecamy Państwu suplement Zenthonic zawierający owoc mangostanu - jeden z najsmaczniejszych oraz najbardziej poszukiwanych owoców na świecie. Mangostan zawiera w wysokich ilościach wiele substancji biologicznie czynnych: witaminy B1, B2, B6 oraz witaminę C oraz składniki mineralne: potas, wapń, fosfor i żelazo, jak również katechiny, ksantony, polisacharydy oraz stilbeny. Czy nie warto wobec tego ofiarować sobie, jak również swoim dzieciom łyżeczkę czy też dwie apetycznego soku owocowego dziennie, który dostarczy organizmowi "bombę" witamin, składników mineralnych oraz substancji biologicznie czynnych? Więcej informacji na naszej nowej stronie.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noni calivita »

  Czujesz się zmęczony? Brakuje Ci sił? Świetnym rozwiązaniem jest Noni Calivita. Morinda Citrifolia to wiecznie zielona roślina występująca tylko w Polinezji, Malezji, Australii oraz południowo-wschodniej Azji. Dorasta nawet do 10 metrów, ale nie ta cecha przykuła uwagę świata, tylko jej niewiarygodnie wartościowy skład. Owoc noni zawiera 18 głównych aminokwasów, jak również te, których nasz organizm nie jest w stanie sam syntetyzować. Zawarte składniki mineralne, m.in. sód, potas, żelazo, wapń zapewniają optymalną ich podaż. Natomiast zawarte witaminy przyczyniają się do właściwego funkcjonowania organizmu, zaś składniki antyoksydacyjne ochraniają nas przed wpływem wolnych rodników, wykazujących niebezpieczne działanie. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg ręki - handproject.pl »

  Zdrowe oraz mające olbrzymią sprawność ręce są nam niezbędne w czasie prawie każdej czynności – pracy, sprzątania, przy przyrządzaniu posiłków, prowadzenia samochodu, użytkowani komputera bądź też itd. W związku z tym w przypadku problemów dotyczących zdrowia oraz sprawnością rąk spowodowanych urazami, złamaniami, chorobami, przeciążeniami, trzeba się udać do HANDPROJECT CLINIC. Jest to klinika, której specjalnością jest leczenie chorób dłoni, nadgarstków, łokci, nerwów bądź też mięśni. Wąska specjalizacja oraz długoletnie doświadczenie gwarantuje, że uzyska się tam właściwą pomoc.

  Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kroplówki witaminowe Kraków ALTERKLINIK »

  Medycyna ortomolekularna jest jedną z dziedzin, jaką zajmuje się nasza klinika. Jest ona zalecana w przypadku schorzeń układu sercowo-naczyniowego, stwardnienia rozsianego, nowotworów, chorób autoimmunologicznych, Alzheimera i Parkinsona. Medycyna ortomolekularna rekomenduje stosowanie tylko preparatów oraz suplementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Są to między innymi witaminy, aminokwasy lub enzymy. Nasza klinika wspiera oraz promuje medycynę ortomolekularną.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia do drenażu limfatycznego - carepump.pl »

  Prezentujemy Państwu zaawansowany pod względem technologicznym aparat do drenażu limfatycznego sprawdzający się u osób aktywnych fizycznie, pragnących szybciej wyjść z drobnych kontuzji, czy po prostu przyśpieszyć metabolizm. Urządzenie do drenażu limfatycznego skutecznie eliminuje obrzęki, bóle mięśni i gwarantuje systematyczną likwidację cellulitu, bez wielkiego wysiłku ze strony użytkownika.

  Data dodania: 23 06 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna niekonwencjonalna

Medycyna niekonwencjonalna - nowa strona:

Adres: