Podkategoria: Serwisy motoryzacyjne

 • Naprawy powypadkowe naczep »

  W profesjonalnym zakładzie napraw powypadkowych naczep firmy IZOBOX Sp. z o.o. zlokalizowanym w Lesznie w bliskim sąsiedztwie Warszawy znajduje się zarówno specjalistyczne zaplecze techniczne jak i wykwalifikowana załoga, które są niezbędne do przeprowadzania kompleksowych napraw powypadkowych naczep chłodniczych oraz izotermicznych. Już ponad 8 lat trafiają do niej tzw. powypadki od Klientów z kraju i z zagranicy. Fachowcy od izoterm i chłodni doskonale znają się na wykonywaniu napraw powypadkowych naczep izotermicznych oraz chłodniczych i służą Klientom wszelką radą i pomocą w tym zakresie. Położenie blisko stolicy Polski zakładu napraw powypadkowych naczep ułatwia dostarczenie chłodni lub izotermy do naprawy oraz jej odbiór. W zakładzie wykonywane są naprawy powypadkowe praktycznie wszystkie naczep izotermicznych i chłodniczych: Samro, Krone, Iglootruck, Chereau, Schwarzmüller, Termocar, Kögel, Lamberet, Schmitz Cargobull, Iglopol, Wielton, Igloocar i wielu innych. Zapytaj o wycenę kosztów naprawy powypadkowej naczepy chłodni lub izotermy w profesjonalnym warsztacie w Lesznie pod Warszawą (mazowieckie).

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis pojazdów ciężarowych »

  Zlokalizowane na terenie województwa mazowieckiego profesjonalne serwisy pojazdów ciężarowych firmy Intruck stoją otworem przed wszystkimi użytkownikami samochodów ciężarowych, którzy mają jakiś problem ze swoimi ciężarówkami (TIR). Autoryzowane stacje obsługi pojazdów ciężarowych w Karpinie pod Warszawą oraz w Radomiu służą wszelką pomocą w zakresie różnego typu napraw. Dotyczy to zarówno drobnych napraw serwisowych jak i kompleksowych napraw powypadkowych. Fachowy serwis pojazdów ciężarowych może być świadczony na terenie profesjonalnie wyposażonych stacji obsługi oraz w trasie. Firma Intruck dysponuje pomocą drogową TIR 24h/7, której częścią jest serwis mobilny TIR 24h/7 oraz holowanie TIR 24h/7. Przywróć sprawność swojej ciężarówce i skontaktuj się z serwisem pojazdów ciężarowych (TIR) w Radomiu lub Karpinie pod Warszawą.

  Data dodania: 28 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elektryka samochodowa bielsko »

  Firma R-CAR ŻYWIŃSKI specjalizuje się w naprawianiu samochodów. Podstawowym elementem prowadzonej przez nas działalności są pojazdy marki Opel. Nasze czynności cechuje terminowość a także precyzja. Dzięki temu posiadamy pewność satysfakcji wszystkich kontrahentów z proponowanych czynności. Możemy pochwalić się długoletnią bytnością w sektorze. Wybierając naszą firmę klienci mają gwarancję, że naprawa będzie wykonana przez doświadczonego pracownika. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej propozycji klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej. Zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy powypadkowe - autodobrucki.pl »

  Dlaczego klienci tak często wybierają właśnie naszą ofertę? Zwłaszcza podejmują taką decyzję w związku z wysoką jakością naszych usług. W dodatku jesteśmy obecni na rynku już od nader sporego czasu. To świadczy o naszym dużym doświadczeniu. Oferujemy Tobie między innymi: lakiernictwo, mechanikę, blacharstwo oraz pomoc drogową. Mieliśmy do czynienia z wieloma sytuacjami. Jednak za każdym razem byliśmy w stanie sobie z nimi poradzić. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy przez cały czas do państwa dyspozycji.

  Data dodania: 05 06 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy motoryzacyjne

Serwisy motoryzacyjne - nowa strona:

Adres: