Kategoria: Nauka i edukacja

Nauka i edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Angielski Pruszków - benedu.pl »

  Benedu to szkoła językowa Pruszków, w której uczymy nie tylko języków obcych, ale i przedstawiamy ciekawostki z całego świata. Taki system nauczania oparty jest na filozofii National Geographic Learning, której celem jest łatwiejsze przyswajanie wiedzy. W nasze szkole organizujemy kursy z kilku języków, są to: angielski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, włoski oraz francuski.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Prywatne Józefów - miniprzedszkolak.pl »

  Prywatne przedszkole MiniPrzedszkolak w Józefowie, to miejsce, gdzie dzieci bawią się i uczą czując się jak w domu. Doświadczeni nauczyciele przygotowują program dopasowany do maluchów, przekazując informacje m.in. z zakresu matematyki i angielskiego w formie zabawy. Przedszkole zapewnia posiłki oraz możliwość drzemki dla najmłodszych. Zapewnij dziecku wspaniałe dzieciństwo! Po szczegóły, zadzwoń na nr: 22 394 67 74.

  Data dodania: 01 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko - foryou.edu.pl »

  Jesteś zdecydowany na to, aby rozpocząć naukę nowego języka? Albo chcesz podszkolić język, którego już podstawy znasz? Po prostu wejdź na fotyou.edu.pl i poznaj pełną ofertę, w skład której wchodzą języki: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, polski, włoski, jak i nawet chorwacki! Dlatego już teraz zdecyduj się i zarezerwuj miejsce na wybranym kursie!

  Data dodania: 24 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Excel - langolian.pl »

  Podnoszenie kwalifikacji jest najprostszą drogą do zdobycia nowej pracy lub awansu. Jeżeli planujecie zdobywanie kwalifikacji związanych z informatyką, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej między innymi szkolenie sql, szkolenie javascript czy też szkolenie vba. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Klub dziecięcy Piaseczno - smerfy.com.pl »

  Potrzebujesz kogoś, kto zajmuje się opieką nad dziećmi?

  Jeśli interesuje Cię opieka nad dziećmi, to dobry moment na zapoznanie się z naszą działalnością.
  Najkrócej mówiąc, chcemy, żeby dzieci czuły się usatysfakcjonowane.

  Odpowiedni plan zajęć to nie wszystko, na czym nam zależy – liczy się jeszcze atmosfera.

  Więcej informacji znajdziesz na stronie smerfy.com.pl.

  Data dodania: 06 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kurs CNC - zdobądź certyfikat TUV SUD! »

  Profesjonalne kursy, dzięki którym poszerzysz swoje umiejętności, tylko u firmy Numerika. Na ich stronie internetowej znajdziesz dokładnie opisane kursy, technologie oraz rzeczy, które będą na kursach poruszane. Znajdziesz datę, konkretną lokalizację spotkania, a także możliwość zapisania się na jednym z nich. Skorzystaj już dzisiaj i wejdź na numerika.pl.

  Data dodania: 07 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego - noProblem »

  W dzisiejszych czasach język angielski niewątpliwie jest bardzo ważny! Dzięki jego znajomości możecie znaleźć lepszą pracę, uzyskać awans lub poznawać świat. Jeżeli poszukujecie skutecznego sposobu na naukę języka angielskiego, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Nasza nauka angielskiego daje możliwości studiowania języka online z domu. Oszczędność czasu jest bardzo ważna. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 10 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zamknięte - exbis.pl »

  W naszej ofercie można znaleźć różne szkolenia.

  Odnosząc się do szczegółów, nie potrzebujesz pomocy w zakresie narzędzi HR?
  Szkolenia polecane są nie tylko działom HR (mamy na myśli project menedżerów, działy zarządzające oraz wszystkie osoby zajmujące się komunikacją i efektywnością).

  Jak coś jest niejasne, zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 01 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie - solution.pl »

  Zarządzanie zmianą, czy ocena 360 to jedne z najchętniej wybieranych usług firmy Solution.pl. Marka specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla przedsiębiorców z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz zwiększania kompetencji zespołu. Jeżeli jesteś osobą, której zależy na tym, aby Twoi pracownicy skutecznie rozwijali Twoją firmę, to zapoznaj się z ofertą marki Solution.

  Data dodania: 08 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Trening mentalny Mental Power »

  Nie czekaj, aż marzenia spełnią się same! Zmieniaj się na lepsze i wykorzystuj swój potencjał każdego dnia. Dla sportu, dla biznesu, dla bardziej efektywnego życia – dołącz do współpracy z najlepszymi trenerami mentalnymi, którzy swoje doświadczenie budowali na współpracy z największymi postaciami ze świata sportu czy telewizji! #MentalPower – sprawdź nasze bestsellery książkowe i odwiedź nasze media społecznościowe już dziś.

  Data dodania: 25 12 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nauka i edukacja