Kategoria: Nauka i edukacja

Nauka i edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kursy dla fizjoterapeutów - reha-academy.pl »

  Reha Academy jest miejscem, gdzie każdy rehabilitant, lekarz jak i trener personalny podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się nowych umiejętności. Reha Academy oferuje kursy, dzięki którym poznasz tajniki takich zagadnień masaż tkanek głębokich czy screening. Reha Academy zaprasza do kontaktu poprzez formularz. Nie czekaj i już teraz zaufaj Reha Academy.

  Data dodania: 01 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci - edubears.pl »

  Edu Bears to innowacyjna marka oferująca Wam gotowe, nowoczesne metody nauczania języka angielskiego dzieci. Jeżeli chcesz stworzyć swoją własną szkołę angielskiego pod szyldem znanej marki, już dziś skorzystaj z naszej oferty franczyzy. Wejdź na naszą stronę internetową edubears.pl, sprawdź wszystkie niezbędne informacje i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

  Data dodania: 31 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kadry i płace - monikasmulewicz.pl »

  HR NA SZPILKACH Monika Smulewicz to warszawska firma specjalizująca się w prawie pracy. Oferuje programy rozwoju zawodowego, w postaci kilkumiesięcznych kursów doszkalających. Prowadzi sprzedaż internetowych szkoleń dla przedsiębiorców w obszarze kadr i płac. Z proponowanych zajęć można skorzystać również w formie stacjonarnej. Istnieje także możliwość otrzymania certyfikatu MEN.

  Data dodania: 04 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Pruszków - benedu.pl »

  Benedu to szkoła językowa Pruszków, w której uczymy nie tylko języków obcych, ale i przedstawiamy ciekawostki z całego świata. Taki system nauczania oparty jest na filozofii National Geographic Learning, której celem jest łatwiejsze przyswajanie wiedzy. W nasze szkole organizujemy kursy z kilku języków, są to: angielski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, włoski oraz francuski.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Prywatne Józefów - miniprzedszkolak.pl »

  Prywatne przedszkole MiniPrzedszkolak w Józefowie, to miejsce, gdzie dzieci bawią się i uczą czując się jak w domu. Doświadczeni nauczyciele przygotowują program dopasowany do maluchów, przekazując informacje m.in. z zakresu matematyki i angielskiego w formie zabawy. Przedszkole zapewnia posiłki oraz możliwość drzemki dla najmłodszych. Zapewnij dziecku wspaniałe dzieciństwo! Po szczegóły, zadzwoń na nr: 22 394 67 74.

  Data dodania: 01 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko - foryou.edu.pl »

  Jesteś zdecydowany na to, aby rozpocząć naukę nowego języka? Albo chcesz podszkolić język, którego już podstawy znasz? Po prostu wejdź na fotyou.edu.pl i poznaj pełną ofertę, w skład której wchodzą języki: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, polski, włoski, jak i nawet chorwacki! Dlatego już teraz zdecyduj się i zarezerwuj miejsce na wybranym kursie!

  Data dodania: 24 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Excel - langolian.pl »

  Podnoszenie kwalifikacji jest najprostszą drogą do zdobycia nowej pracy lub awansu. Jeżeli planujecie zdobywanie kwalifikacji związanych z informatyką, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej między innymi szkolenie sql, szkolenie javascript czy też szkolenie vba. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Klub dziecięcy Piaseczno - smerfy.com.pl »

  Potrzebujesz kogoś, kto zajmuje się opieką nad dziećmi?

  Jeśli interesuje Cię opieka nad dziećmi, to dobry moment na zapoznanie się z naszą działalnością.
  Najkrócej mówiąc, chcemy, żeby dzieci czuły się usatysfakcjonowane.

  Odpowiedni plan zajęć to nie wszystko, na czym nam zależy – liczy się jeszcze atmosfera.

  Więcej informacji znajdziesz na stronie smerfy.com.pl.

  Data dodania: 06 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kurs CNC - zdobądź certyfikat TUV SUD! »

  Profesjonalne kursy, dzięki którym poszerzysz swoje umiejętności, tylko u firmy Numerika. Na ich stronie internetowej znajdziesz dokładnie opisane kursy, technologie oraz rzeczy, które będą na kursach poruszane. Znajdziesz datę, konkretną lokalizację spotkania, a także możliwość zapisania się na jednym z nich. Skorzystaj już dzisiaj i wejdź na numerika.pl.

  Data dodania: 07 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego - noProblem »

  W dzisiejszych czasach język angielski niewątpliwie jest bardzo ważny! Dzięki jego znajomości możecie znaleźć lepszą pracę, uzyskać awans lub poznawać świat. Jeżeli poszukujecie skutecznego sposobu na naukę języka angielskiego, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Nasza nauka angielskiego daje możliwości studiowania języka online z domu. Oszczędność czasu jest bardzo ważna. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 10 07 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nauka i edukacja