Podkategoria: Kursy językowe

 • Język włoski - Łódź »

  Poszukujesz sprawdzonej szkoły nauki włoskiego? Właśnie ja odnalazłeś. Nauczamy języka w mini zespołach, jak również indywidualnie. Dopasujemy zajęcia do wymagań kandydata, uczymy języka turystycznego. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą na witrynie www. Zapisz się na nasze kursy i sprawdź jak uczymy. Dla niezadowolonych zwrot pieniędzy! Już od pierwszych lekcji będziesz mówił po włosku.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego poznań - JustSpeak »

  Ciekawą ofertę związaną z kursami wyjazdowymi w zakresie języka angielskiego klienci odnajdą w propozycji firmy JustSpeak.pl. Przygotowana przez nas duża różnorodność kursów skutkuje tym, że każdy klient wyszuka u nas ciekawą dla siebie opcję. Każde oferowane przez naszą firmę kursy charakteryzuje wysoka efektywność oraz wysoka intensywność zajęć. Na naszych kursach wyjazdowych uczestnicy mówią tylko po angielsku. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych native speakerów dla wszystkich uczestników.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Angielski mobilny - mobilelanguage.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa nauka języka obcego, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę mobilelanguage. Przygotowana przez nas oferta pozwala na zaspokojenie potrzeb praktycznie wszystkich zainteresowanych osób. Oferujemy duży zbiór opcji nauczania oraz kilka języków do wybrania. Funkcjonujemy w wielu miejscach na terenie Polski. Siedziba prowadzonej przez nas szkoły znajduje się w stolicy. Działamy w branży od długiego czasu, co jest świetnym potwierdzeniem wysokiej jakości proponowanych przez nas usług.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Łódź »

  Jeżeli interesuje Państwa nauka języka obcego, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez Szkołę Językową TOLEDO, której siedziba usytuowana została w Łodzi. Oferujemy przede wszystkim kursy języka hiszpańskiego oraz angielskiego. Gwarantujemy sposobność personalnego dostosowania zakresu usług do określonych przez kontrahenta oczekiwań. Dzięki temu mamy gwarancję dużej efektywności nauczania oraz satysfakcji wszystkich uczestników naszych lekcji. Zachęcamy klientów do współpracy.

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - www.speakingo.pl »

  Wiele lat uczysz się angielskiego jak wciąż nie umiesz bez problemowo porozumiewać się w tym języku? Posiadasz blokady językowe? Nie masz ochoty mówić po angielsku w obawie przed popełnieniem błędu, bądź też z powodu braku umiejętności w posługiwaniu się ciekawymi strukturami językowymi? Kurs języka angielskiego online Speakingo jest więc dla Ciebie. Najważniejsze jest mówienie a także wykorzystanie języka w praktyce. Pozostałe umiejętności językowe nabywa się z czasem. Jednakże nie będziemy reklamować kursu czy też opisywać jego zalet. Po prostu wejdź na stronę i wypróbuj darmowy fragment kursu. Sam zdecydujesz czy tego rodzaju forma nauki jest dla Ciebie dobra.

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: