Podkategoria: Kursy językowe

 • Język włoski - Łódź »

  Poszukujesz sprawdzonej szkoły nauki włoskiego? Właśnie ja odnalazłeś. Nauczamy języka w mini zespołach, jak również indywidualnie. Dopasujemy zajęcia do wymagań kandydata, uczymy języka turystycznego. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą na witrynie www. Zapisz się na nasze kursy i sprawdź jak uczymy. Dla niezadowolonych zwrot pieniędzy! Już od pierwszych lekcji będziesz mówił po włosku.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Łódź »

  Jeżeli interesuje Państwa nauka języka obcego, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez Szkołę Językową TOLEDO, której siedziba usytuowana została w Łodzi. Oferujemy przede wszystkim kursy języka hiszpańskiego oraz angielskiego. Gwarantujemy sposobność personalnego dostosowania zakresu usług do określonych przez kontrahenta oczekiwań. Dzięki temu mamy gwarancję dużej efektywności nauczania oraz satysfakcji wszystkich uczestników naszych lekcji. Zachęcamy klientów do współpracy.

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Po niemiecku »

  Niejedna osoba pragnie mówić po niemiecku. Jednak nie jest to umiejętność, którą nabywa się w ciągu jednego wieczora. Oczywiście, aby nauczyć się języka należy poświęcić zdecydowanie więcej czasu niż może się to wydawać. Jednak prawda jest taka, że wszystko jest zależne od twoich chęci. Niemiecki nie jest wcale taki trudny, jak się go maluje. Ma zdecydowanie łatwiejszą gramatykę, aniżeli niektóre języki europejskie.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku - język angielski dla każdego »

  Angielski jest przydatny zawsze i wszędzie. Chyba wie o tym już każdy. Jednak żeby posiąść tę umiejętność trzeba przeznaczyć o wiele więcej czasu niż jeden długi wieczór. Język angielski cechuje się przede wszystkim łatwym i przyjemnym w wymowie słownictwem. To właśnie jest powód, dla którego wiele piosenek nawet tych polskich wykonawców powstaje właśnie w tym języku.

  Data dodania: 24 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego online - edueduonline.pl »

  Pragniesz zdobyć umiejętności związane z językiem angielskim bez wychodzenia z domu? Jeśli tak to zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej szkoły językowej działającej w internecie. Zapewniamy bezpośredni kontakt, profesjonalne sale wirtualne, dogodne godziny kształcenia, interesujące i różnego rodzaju a także sporo więcej. Jesteśmy w stanie zagwarantować możliwość uczestnictwa w kursach dla grup oraz indywidualnych. Ceny oferowanych przez nas usług są godne uwagi a także powinny być odpowiednie dla wszystkich. Jesteśmy pewni, że skorzystanie z naszej szkoły językowej pozwoli zdobyć bardzo duże umiejętności.

  Data dodania: 07 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego poznań - JustSpeak »

  Ciekawą ofertę związaną z kursami wyjazdowymi w zakresie języka angielskiego klienci odnajdą w propozycji firmy JustSpeak.pl. Przygotowana przez nas duża różnorodność kursów skutkuje tym, że każdy klient wyszuka u nas ciekawą dla siebie opcję. Każde oferowane przez naszą firmę kursy charakteryzuje wysoka efektywność oraz wysoka intensywność zajęć. Na naszych kursach wyjazdowych uczestnicy mówią tylko po angielsku. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych native speakerów dla wszystkich uczestników.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Językowa Białystok »

  Warsztaty Językowe Białystok – Perfect EuroSchool to miejsce, w którym każdy może nauczyć się języka angielskiego. Są tu organizowane kursy zarówno dla najmłodszych dzieci – w wieku 5-7 oraz 8-11 lat, a także szkolenia dla młodzieży, dorosłych oraz dla firm. Dowiedz się, jak otrzymać bon na szkolenie z języka obcego Białystok, a Twój kurs w EuroSchool będzie tańszy nawet o 88%.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Gdynia - English Unlimited »

  Powołana przez nas do istnienia szkoła językowa to jedna z najbardziej znanych marek w tym rynkowym sektorze. Pragniemy gorąco zachęcić do sprawdzenia dlaczego warto zdecydować się na proponowany przez nas angielski Gdynia. Zachęcamy także do przyjrzenia się dokładniej, jak kurs angielskiego realizowany przez nas odbiega od konkurencyjnych opcji na rynku lokalnym. Szybko przekonasz się, że to bardzo konkretna efektywnościowa różnica. Przyjrzyj się jeszcze dziś i dołącz do zadowolonych z efektów w English Unlimited. To będzie naprawdę doskonały wybór.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Warszawa »

  Zachęcamy serdecznie i gorąco do bliższego przyjrzenia się gamie naszych propozycji jeśli chodzi o konkretną, efektywną naukę języków obcych. Sprawdź metodę, która będzie dla Ciebie naprawdę świetnym rozwiązaniem, co z kolei również będzie przekładało się na możliwość praktycznego procesu nauki języka. To, że nauka języków jest trudna – to mit, w który wierzy większość społeczeństwa. Ale gdy masz odpowiednie narzędzie i model – działasz konkretnie i produktywnie, język nie będzie miał przed Tobą absolutnie żadnych tajemnic.

  Data dodania: 24 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski mobilny - mobilelanguage.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa nauka języka obcego, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę mobilelanguage. Przygotowana przez nas oferta pozwala na zaspokojenie potrzeb praktycznie wszystkich zainteresowanych osób. Oferujemy duży zbiór opcji nauczania oraz kilka języków do wybrania. Funkcjonujemy w wielu miejscach na terenie Polski. Siedziba prowadzonej przez nas szkoły znajduje się w stolicy. Działamy w branży od długiego czasu, co jest świetnym potwierdzeniem wysokiej jakości proponowanych przez nas usług.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - www.speakingo.pl »

  Wiele lat uczysz się angielskiego jak wciąż nie umiesz bez problemowo porozumiewać się w tym języku? Posiadasz blokady językowe? Nie masz ochoty mówić po angielsku w obawie przed popełnieniem błędu, bądź też z powodu braku umiejętności w posługiwaniu się ciekawymi strukturami językowymi? Kurs języka angielskiego online Speakingo jest więc dla Ciebie. Najważniejsze jest mówienie a także wykorzystanie języka w praktyce. Pozostałe umiejętności językowe nabywa się z czasem. Jednakże nie będziemy reklamować kursu czy też opisywać jego zalet. Po prostu wejdź na stronę i wypróbuj darmowy fragment kursu. Sam zdecydujesz czy tego rodzaju forma nauki jest dla Ciebie dobra.

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko - foryou.edu.pl »

  Jesteś zdecydowany na to, aby rozpocząć naukę nowego języka? Albo chcesz podszkolić język, którego już podstawy znasz? Po prostu wejdź na fotyou.edu.pl i poznaj pełną ofertę, w skład której wchodzą języki: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, polski, włoski, jak i nawet chorwacki! Dlatego już teraz zdecyduj się i zarezerwuj miejsce na wybranym kursie!

  Data dodania: 24 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego - noProblem »

  W dzisiejszych czasach język angielski niewątpliwie jest bardzo ważny! Dzięki jego znajomości możecie znaleźć lepszą pracę, uzyskać awans lub poznawać świat. Jeżeli poszukujecie skutecznego sposobu na naukę języka angielskiego, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Nasza nauka angielskiego daje możliwości studiowania języka online z domu. Oszczędność czasu jest bardzo ważna. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 10 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Pruszków - benedu.pl »

  Benedu to szkoła językowa Pruszków, w której uczymy nie tylko języków obcych, ale i przedstawiamy ciekawostki z całego świata. Taki system nauczania oparty jest na filozofii National Geographic Learning, której celem jest łatwiejsze przyswajanie wiedzy. W nasze szkole organizujemy kursy z kilku języków, są to: angielski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, włoski oraz francuski.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci - edubears.pl »

  Edu Bears to innowacyjna marka oferująca Wam gotowe, nowoczesne metody nauczania języka angielskiego dzieci. Jeżeli chcesz stworzyć swoją własną szkołę angielskiego pod szyldem znanej marki, już dziś skorzystaj z naszej oferty franczyzy. Wejdź na naszą stronę internetową edubears.pl, sprawdź wszystkie niezbędne informacje i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

  Data dodania: 31 05 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: