Marketing internetowy

W czasie zajęć nasi studenci będą mieć możliwość zdobycia wartościowej również specjalistycznej wiedzy, która pozwoli im na pełne wykorzystywanie możliwości niesionych przez społeczeństwo informacyjne także licznych umiejętności praktycznych, gwarantujących jak najefektywniejsze użytkowanie zasobów technologii komunikacyjno-informatycznych. Nasze studia to również szansa na rozwinięcie własnej pomysłowości oraz oryginalnego myślenia w czasie przygotowania profesjonalnych przedsięwzięć marketingowych.

Szczegóły strony www.mi.wh.agh.edu.pl:

Marketing internetowy

Podlinkuj stronę www.mi.wh.agh.edu.pl:

Marketing internetowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 332

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obserwatorium astronomiczne »

  Każdego miłośnika astronomii, uwielbiającego spoglądać w niebo pełne gwiazd, obserwującego gwiazdy, planety i wszelkie inne ciała niebieskie, zapraszamy do naszego serwisu uniwersal.eu. Jesteśmy znanym i cenionym producentem sprzętu optycznego. W tej chwili polecamy montaż obserwatorium astronomicznego, które każdy po niewielkich kosztach może mieć w swoim własnym domu, we własnym ogrodzie. Zobacz naszą ofertę, wyobraź sobie swoje własne obserwatorium astronomiczne, napisz do nas, a my udzielimy Ci wszelkich możliwych wyjaśnień.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Wrocław »

  Portal stanowi stronę internetową wrocławskiej Wyższej Szkoły Handlowej. WSH oferuje duży wybór interesujących kierunków dla abiturientów szkół średnich bądź dla osób pragnących studiować więcej niż jeden kierunek na stopniu licencjackim bądź magisterskim. Uczelnia wysuwa także ciekawą ofertę studiów podyplomowych. Na uczelni można podjąć edukację na takich kierunkach jak: Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie czy też Bezpieczeństwo Wewnętrzne bądź Turystyka i Rekreacja. Zapraszamy do serwisu, w którym zamieszczono wszelkie, szczegółowe informacje na temat rekrutacji.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie nauk społecznych z Wrocławia i okolic »

  Przeglądając ofertę krajowych uczelni, warto zwrócić uwagę na dolnośląską stolicę. Entuzjasta nauk humanistycznych ma konieczność się liczyć z tym, iż będzie musiał się przekwalifikować po skończeniu studiów. Polibuda Wrocławska jest jedną z lepszych uczelni technicznych w kraju. Twój wypatrzony kierunek jest na wrocławskiej uczelni. Śni Ci się, żeby wszystko wykryć na jednej witrynie www ? Nieszablonowy nastrój wrocławskiej starówki powoduje, iż pragnie się tam zostawać.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matura - 2l.pl »

  Treść strony internetowej 2l.pl to między innymi streszczenia książek, a właściwie to lektur szkolnych. Wśród nich są liczne pozycje obowiązujące w takich szkołach jak podstawówka, gimnazjum i szkoła średnia. Na liście książek są między innymi Kamizelka, Kordian, Chłopcy z Placu Broni, Balladyna, a także Ania z Zielonego Wzgórza. To tu autor publikuje najważniejsze informacje o tych i wielu innych pozycjach książkowych.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Warszawa »

  Zachęcamy serdecznie i gorąco do bliższego przyjrzenia się gamie naszych propozycji jeśli chodzi o konkretną, efektywną naukę języków obcych. Sprawdź metodę, która będzie dla Ciebie naprawdę świetnym rozwiązaniem, co z kolei również będzie przekładało się na możliwość praktycznego procesu nauki języka. To, że nauka języków jest trudna – to mit, w który wierzy większość społeczeństwa. Ale gdy masz odpowiednie narzędzie i model – działasz konkretnie i produktywnie, język nie będzie miał przed Tobą absolutnie żadnych tajemnic.

  Data dodania: 24 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku - język angielski dla każdego »

  Angielski jest przydatny zawsze i wszędzie. Chyba wie o tym już każdy. Jednak żeby posiąść tę umiejętność trzeba przeznaczyć o wiele więcej czasu niż jeden długi wieczór. Język angielski cechuje się przede wszystkim łatwym i przyjemnym w wymowie słownictwem. To właśnie jest powód, dla którego wiele piosenek nawet tych polskich wykonawców powstaje właśnie w tym języku.

  Data dodania: 24 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domin Kraków szkoła rysunku »

  Marzą Ci się studia architektoniczne lub artystyczne? Nasza pracownia pomoże Ci się do nich przygotować. Nasz kurs rysunku architektonicznego skierowany jest dla kandydatów na studia architektoniczne. Nauczamy rysunku pod kątem egzaminów wstępnych. Dla kandydatów na studia artystyczne przygotowaliśmy natomiast kurs rysunku oraz malarstwa, który również przygotowuje kandydatów pod kątem egzaminów wstępnych. Z nami dostaniesz się na każdą uczelnię artystyczną i architektoniczną w Polsce oraz za granicą.

  Data dodania: 01 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Liceum ogólnokształcące łomża - osz.edu.pl »

  Z jakich usług możesz skorzystać w naszej propozycji? Jesteśmy w stanie zaproponować Tobie między innymi: policealne studium kosmetyczne dla dorosłych, policealne studium administracji dla dorosłych, kwalifikacyjny kurs fryzjerski, liceum ogólnokształcące dla dorosłych i jeszcze inne. Dla nas liczy się Twoje zadowolenie oraz satysfakcja. Dlatego rozwijamy się przez cały czas, aby oferować jeszcze więcej i lepiej niż do tej pory. Nasza obecność na rynku jest nader znaczna. Mamy znaczne doświadczenie w tym zakresie

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs CNC - zdobądź certyfikat TUV SUD! »

  Profesjonalne kursy, dzięki którym poszerzysz swoje umiejętności, tylko u firmy Numerika. Na ich stronie internetowej znajdziesz dokładnie opisane kursy, technologie oraz rzeczy, które będą na kursach poruszane. Znajdziesz datę, konkretną lokalizację spotkania, a także możliwość zapisania się na jednym z nich. Skorzystaj już dzisiaj i wejdź na numerika.pl.

  Data dodania: 07 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kadry i płace - monikasmulewicz.pl »

  HR NA SZPILKACH Monika Smulewicz to warszawska firma specjalizująca się w prawie pracy. Oferuje programy rozwoju zawodowego, w postaci kilkumiesięcznych kursów doszkalających. Prowadzi sprzedaż internetowych szkoleń dla przedsiębiorców w obszarze kadr i płac. Z proponowanych zajęć można skorzystać również w formie stacjonarnej. Istnieje także możliwość otrzymania certyfikatu MEN.

  Data dodania: 04 03 2021 · szczegóły wpisu »