Podkategoria: Serwisy edukacyjne

 • Korepetycje »

  Internetowy informator o korepetycjach. Umożliwia dodawanie bezpłatnych ogłoszeń tak udzielającym lekcji nauczycielom jak i poszukującym korepetycji uczniom. Publikowane są w nim ogłoszenia z terenu całego kraju. Poza dodaniem standardowej oferty każdy z nauczycieli może zamieścić w serwisie szczegółowe informacje o swoim doświadczeniu zawodowym, posiadanych tytułach naukowych czy certyfikatach. Serwis umożliwia uczniom (po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu) komentowanie i ocenianie nauczycieli, w których zajęciach uczestniczyli.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obserwatorium astronomiczne »

  Każdego miłośnika astronomii, uwielbiającego spoglądać w niebo pełne gwiazd, obserwującego gwiazdy, planety i wszelkie inne ciała niebieskie, zapraszamy do naszego serwisu uniwersal.eu. Jesteśmy znanym i cenionym producentem sprzętu optycznego. W tej chwili polecamy montaż obserwatorium astronomicznego, które każdy po niewielkich kosztach może mieć w swoim własnym domu, we własnym ogrodzie. Zobacz naszą ofertę, wyobraź sobie swoje własne obserwatorium astronomiczne, napisz do nas, a my udzielimy Ci wszelkich możliwych wyjaśnień.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura - 2l.pl »

  Treść strony internetowej 2l.pl to między innymi streszczenia książek, a właściwie to lektur szkolnych. Wśród nich są liczne pozycje obowiązujące w takich szkołach jak podstawówka, gimnazjum i szkoła średnia. Na liście książek są między innymi Kamizelka, Kordian, Chłopcy z Placu Broni, Balladyna, a także Ania z Zielonego Wzgórza. To tu autor publikuje najważniejsze informacje o tych i wielu innych pozycjach książkowych.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy edukacyjne

Serwisy edukacyjne - nowa strona:

Adres: