Podkategoria: Wyższe uczelnie

 • Studia podyplomowe Wrocław »

  Portal stanowi stronę internetową wrocławskiej Wyższej Szkoły Handlowej. WSH oferuje duży wybór interesujących kierunków dla abiturientów szkół średnich bądź dla osób pragnących studiować więcej niż jeden kierunek na stopniu licencjackim bądź magisterskim. Uczelnia wysuwa także ciekawą ofertę studiów podyplomowych. Na uczelni można podjąć edukację na takich kierunkach jak: Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie czy też Bezpieczeństwo Wewnętrzne bądź Turystyka i Rekreacja. Zapraszamy do serwisu, w którym zamieszczono wszelkie, szczegółowe informacje na temat rekrutacji.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy »

  W czasie zajęć nasi studenci będą mieć możliwość zdobycia wartościowej również specjalistycznej wiedzy, która pozwoli im na pełne wykorzystywanie możliwości niesionych przez społeczeństwo informacyjne także licznych umiejętności praktycznych, gwarantujących jak najefektywniejsze użytkowanie zasobów technologii komunikacyjno-informatycznych. Nasze studia to również szansa na rozwinięcie własnej pomysłowości oraz oryginalnego myślenia w czasie przygotowania profesjonalnych przedsięwzięć marketingowych.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie nauk społecznych z Wrocławia i okolic »

  Przeglądając ofertę krajowych uczelni, warto zwrócić uwagę na dolnośląską stolicę. Entuzjasta nauk humanistycznych ma konieczność się liczyć z tym, iż będzie musiał się przekwalifikować po skończeniu studiów. Polibuda Wrocławska jest jedną z lepszych uczelni technicznych w kraju. Twój wypatrzony kierunek jest na wrocławskiej uczelni. Śni Ci się, żeby wszystko wykryć na jednej witrynie www ? Nieszablonowy nastrój wrocławskiej starówki powoduje, iż pragnie się tam zostawać.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wyższe uczelnie

Wyższe uczelnie - nowa strona:

Adres: