Regulamin:

 1. Katalog zamieszcza zbiór opisanych linków do polskojęzycznych stron www. Zgłoszona strona pojawia się w katalogu natychmiast po wysłaniu zgłoszenia ale zostanie zweryfikowana przez moderatora w późniejszym terminie.
 2. Strona nie zgodna z niniejszym regulaminem zostanie usunięta z katalogu. W takim przypadku opłata za zgłoszenie nie będzie zwracana. O fakcie osunięcia strony dodający zostanie poinformowany mailowo poprzez wysłanie wiadomości na adres podany w zgłoszeniu.
 3. Katalog przyjmuje wpisy w kilku wariantach wyróżnienia strony. Informacje dotyczące poszczególnych wariantów i ewentualnych opłat podane są w formularzu zgłoszeniowym.
 4. Ograniczenia i kryteria akceptacji wpisów w katalogu Twojestrony.net:
  1. Zawartość strony nie może być sprzeczna z polskim prawem.
  2. Strona nie może zawierać treści faszystowskich, rasistowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym lub wyznaniowym a także stron propagujących inne treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady netykiety.
  3. Nie będą akceptowane strony erotyczne (z treściami przeznaczonymi tylko dla osób dorosłych w tym tzw. anonse towarzyskie).
  4. Katalog nie przyjmuje także stron związanych z hazardem, pisaniem prac, wymianą plików, sieciami P2P, rapidshare i innych wątpliwych pod kątem prawnym.
  5. Zgłaszana strona musi być w języku polskim.
  6. Każdy adres strony może być zgłoszony do katalogu tylko jeden raz. Adres z prefiksem "www" lub bez tego prefiksu traktowany jest jako ten sam adres.
  7. Strony dostępne pod adresami w subdomenach będą akceptowane tylko wtedy, gdy stanowią odrębny serwis od dostępnego w domenie głównej. Adresy podstron i podkatalogów nie są przyjmowane.
  8. Zgłaszana strona nie może być kopią innej strony, składać się wyłącznie z reklam lub samych odnośników (tzw. farmy linków).
  9. Nie bedą przyjmowane strony utrzymywane na darmowych hostingach a także w darmowych domenach i subdomenach.
  10. Zgłaszana strona powinna być przyporządkowana do najbardziej pasujących kategorii. Jeżeli wariant wpisu dopuszcza przypisanie do więcej niż jednej kategorii, można to zrobić tylko pod warunkiem, że zawartość strony to uzasadnia.
  11. Akceptowane będą wyłącznie wartościowe strony. Odrzucane będą serwisy w budowie, niedostępne w momencie sprawdzania przez moderatora, zawierające bardzo ubogą, powieloną lub specjalnie wygenerowaną dla wyszukiwarek treść oraz przekierowujące do innych serwisów.
  12. Nie będą akceptowane strony z rażącymi błędami w budowie, zawierającymi szkodliwe oprogramowanie lub wyjątkowo uciążliwe dodatki (źle działające skrypty).
 5. Właściel katalogu nie ponosi odpowiedzialności za materiały zgłaszane przez jego użytkowników.
 6. Za ewentualne naruszenie praw autorskich przez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie osoba, która je zgłosiła do publikacji.
 7. Strony, które naruszają regulamin katalogu zostaną usunięte bez powiadomienia, także w przypadkach gdy zostały zaakceptowane poprzez przeoczenie lub już po akceptacji zmieniły swoją treść na sprzeczną z w/w regulaminem.
 8. Moderatorzy katalogu zastrzegają sobie prawo do zmiany treści (tytułów, opisów, słów kluczowych) zgłoszonych wpisów.
 9. MOderatorzy zastrzegają sobie prawo do niepodawania powodu usunięcia strony z katalogu. Jednocześnie informuje się, że nie będą gromadzone dowody łamania regulaminu.
 10. Zgłoszenie strony do publikacji jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Redakcja katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu. Pytania i uwagi dotyczące funkcjonowania katalogu można zgłaszać korzystając z formularza kontaktowego.