Strony związane z hasłem 'allegro':

 • Strategie sprzedaży na Allegro »

  W końcu na polskim rynku pojawiła się publikacja wskazująca jak odnieść sukces na Allegro. Książka „Allegrowy Super Sprzedawca” to prawdziwy podręcznik efektywnego sprzedawcy. Autor wykorzystując opisane w niej zasady zdobył prestiżowy status Super Sprzedawcy. Teraz masz możliwość sam wypróbować co należy zrobić aby jakakolwiek Twoja aukcja była interesująca dla ewentualnego klienta. Przekonasz się, że niektóre łatwe do wprowadzenia, elementy, zapewnią Tobie wysoką skuteczność sprzedaży. Nie czekaj więc dłużej i zostań profesjonalnym aukcjonerem na Allegro.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia scrum - brasswillow.pl »

  Agile sacrum? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej propozycji. Wybierając naszą propozycję decydujesz się głównie na wysoką jakość, a co za tym idzie jesteśmy nader skuteczni w swoim działaniu. Dodatkowo jesteśmy obecni na rynku już od znacznego czasu, a co za tym idzie mamy spore doświadczenie w tym zakresie. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszego klienta. Mieliśmy przyjemność współpracować z takimi firmami, jak: Boldare, Allegrogroup, NetTeam Solutions i dużo innych. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, wtedy pozostajemy przez cały czas do dyspozycji.

  Data dodania: 12 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Peruki naturalne sklep internetowy - peruka.pl »

  W naszym sklepie internetowym dobierzecie Państwo peruki naturalne charakteryzujące się trwałością liczoną w długich latach. Mamy peruki damskie i męskie, w tym piękny blond. Doradzamy przy wyborze peruk okazjonalnych umożliwiających szybką zmianę wyglądu w zależności od potrzeb. Utrzymujemy konkurencyjne ceny peruk ze względu na branżową specjalizację.

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »