Strony związane z hasłem 'dentysta':

 • Stomatolog sosnowiec »

  Do stomatologa chodzimy z niechęcią, ponieważ wizyty zwykle kojarzą nam się z bólem jak i nerwami, a dodatkowo odstraszają bardzo wysokie ceny zabiegów. Jednak gabinet stomatologiczny Dentima to usługi dentystyczne na sprawdzonym poziomie w godnych uwagi cenach, a do tego oparte na metodach, które umożliwiają podjęcie leczenia bez bólu i z zachowaniem komfortu pacjenta. Wśród zadań, którymi się zajmujemy są takie zabiegi jak zabiegi profilaktyczne, leczenie ochronne, ekstrakcja zębów w narkozie, wybielanie zębów, usługi protetyczne oraz sporo pozostałych usług.

  Data dodania: 01 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Białystok - stomatologia-szczygiel.pl »

  Czego najbardziej boi się niemalże każdy pacjent, który wybiera się do dentysty na przegląd? Z reguły jest to strach przed najgorszym, czyli leczeniem kanałowym. Jest to wyjątkowy zabieg, którego boi się znaczna większość.. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz się do tego właściwego fachowcy, który na pewno nie sprawi tobie za dużo cierpienia, możesz wpisać w wyszukiwarce „leczenie kanałowe Białystok”, wtedy na pewno odszukasz tę odpowiednią osobę dla siebie.

  Data dodania: 07 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ortofan Clinic - Implanty dentystyczne Warszawa »

  Chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, stomatologia dla dzieci, periodontologia, usługi protetyczne to dziedziny, w zakresie których swoje usługi oferuje będąca w Warszawie klinika Ortofan. Umożliwia ona 100% leczenie dla każdego pacjenta, niezależnie od wieku czy stanu zębów. Klinika posiada zarówno wysokiej jakości zespół specjalistów a także personelu medycznego, a także najnowocześniejszy sprzęt oraz elementy naszych gabinetów. Pracownicy kliniki dbają o przyjazną atmosferę, oraz o zagwarantowanie komfortu jak i bezpieczeństwa każdemu pacjentowi.

  Data dodania: 26 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Niechorze »

  Dla dorosłych i dzieci bardzo pomocny jest dentysta Trzebiatów. Jest to osoba, która wykorzystuje wiedzę do leczenia zębów. Zna się na najnowszych metodach. Które są bardzo skuteczne w działaniu. Może to być leczenie zębów, wyrywanie jak i zakładanie aparatów ortodontycznych. To wszystko w bardzo przyjemniej i bezstresowej atmosferze, dlatego każdy w gabinecie czuje się bardzo dobrze.

  Data dodania: 30 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Legnica - kmdentalexperts.pl »

  Przychodnia stomatologiczno-laryngologiczna KM Dental Experts w Legnicy zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Kompleksowe usługi, wykwalifikowani lekarze, życzliwa pomoc pań z recepcji sprawią, że poczujesz się tu jak w domu. Nie zwlekaj, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej lub odwiedź nas osobiście przy ulicy Świętego Piotra 9.

  Data dodania: 05 12 2020 · szczegóły wpisu »