Strony związane z hasłem 'niemiecki':

 • Adwokaci Białystok »

  Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi usługami prawnymi, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez Kancelarię Adwokacką Justyna Targońska-Reduta, która usytuowana została w Białymstoku. Dzięki starannemu podejściu do każdego klienta możemy zapewnić dużą skuteczność oferowanych usług. Oferujemy również specjalistyczną pomoc doradczą. Zapewniamy obsługę klientów indywidualnych a także przedsiębiorców. W kontakcie z klientem posługujemy się językiem niemieckim oraz angielskim.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie z polskiego na niemiecki »

  Atrakcyjna oferta usług dla osób szukających profesjonalnych usług tłumaczeniowych w zakresie języka niemieckiego. Zajmujemy się fachowym tłumaczeniem tekstów z takich dziedzin jak nauki społeczne, technologie internetowe, umowy handlowe oraz wszelkiego rodzaju korespondencja. Osoby poszukujące pracy na niemieckim rynku z pewnością zainteresują się naszą ofertą tłumaczenia na język niemiecki CV oraz listów motywacyjnych. Zajmujemy się również profesjonalną lokalizacją i optymalizacją stron www w języku niemieckim.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Po niemiecku »

  Niejedna osoba pragnie mówić po niemiecku. Jednak nie jest to umiejętność, którą nabywa się w ciągu jednego wieczora. Oczywiście, aby nauczyć się języka należy poświęcić zdecydowanie więcej czasu niż może się to wydawać. Jednak prawda jest taka, że wszystko jest zależne od twoich chęci. Niemiecki nie jest wcale taki trudny, jak się go maluje. Ma zdecydowanie łatwiejszą gramatykę, aniżeli niektóre języki europejskie.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły »

  Tłumaczenia polsko – niemieckie i niemiecko – polskie. Tłumacz przysięgły Karolina Kosior oferuje przekład dokumentów prawniczych, budowlanych, technicznych, gospodarczych, a także stron internetowych, ulotek i artykułów prasowych. W ofercie również tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Gwarantuję wysoką jakość tłumaczeń, dotrzymywanie ustalonych terminów i elastyczność. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niszczarki Kobra »

  Biurowe niszczarki papieru służą do zniszczenia informacji zawartych na papierowych dokumentach w sposób uniemożliwiający ich odczytanie, niektóre modele niszczą również inne nośniki danych jak np.: płyty CD/DVD oraz plastikowe karty chipowe. Najpopularniejsze w Polsce są niszczarki Kobra. Uznawane przez wielu za synonim jakości. Warte zainteresowania są również niemieckie niszczarki HSM oraz niszczarki Ideal. Zapraszamy do nas po dodatkowy rabat oraz poradę w celu dobrania odpowiedniego modelu dla Państwa potrzeb.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Gdynia - English Unlimited »

  Powołana przez nas do istnienia szkoła językowa to jedna z najbardziej znanych marek w tym rynkowym sektorze. Pragniemy gorąco zachęcić do sprawdzenia dlaczego warto zdecydować się na proponowany przez nas angielski Gdynia. Zachęcamy także do przyjrzenia się dokładniej, jak kurs angielskiego realizowany przez nas odbiega od konkurencyjnych opcji na rynku lokalnym. Szybko przekonasz się, że to bardzo konkretna efektywnościowa różnica. Przyjrzyj się jeszcze dziś i dołącz do zadowolonych z efektów w English Unlimited. To będzie naprawdę doskonały wybór.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - nieruchomości »

  Kancelaria prawna, która pomaga klientom indywidualnym oraz właścicielom firm w sprawach dotyczących nieruchomości, przy rozwodach, ustaleniu warunków przyjęcia lub odrzucenia spadku. Adwokat rozwodowy funkcjonuje głównie w kraju, ale podejmuje się też reprezentacji klientów za granicą. Języki konsultacji to angielski, niemiecki, rosyjski. Kancelaria działa na co dzień w Gdańsku.

  Data dodania: 07 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski, niemiecki, rosyjski »

  Pragniemy serdecznie zachęcić do przyjrzenia się z bliższej perspektywy naszym rozwiązaniom w kategorii różnego rodzaju tłumaczeń, które będą przekładały się na jakościowe podejście absolutnie do każdej realizacji. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia naukowe, a także tłumaczenia symultaniczne. Zapraszamy serdecznie do przyjrzenia się naszym rozwiązaniom i usługom. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, będzie to decyzja doskonała z gwarancją całkowicie profesjonalnego podejścia do tematu.

  Data dodania: 17 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko - foryou.edu.pl »

  Jesteś zdecydowany na to, aby rozpocząć naukę nowego języka? Albo chcesz podszkolić język, którego już podstawy znasz? Po prostu wejdź na fotyou.edu.pl i poznaj pełną ofertę, w skład której wchodzą języki: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, polski, włoski, jak i nawet chorwacki! Dlatego już teraz zdecyduj się i zarezerwuj miejsce na wybranym kursie!

  Data dodania: 24 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Płytki kamień - iglazura24.pl »

  Biblioteka Glazury to sklep online, w którym znajdziecie Państwo najmodniejsze kolekcje płytek do wykończenia wnętrz. Mamy glazurę w stylu dell arte, ornamenta, we wzornictwie venis. Prezentujemy rozwiązania od producentów włoskich, czy niemieckich. Zapewniamy, że płytki niemieckie sprawdzą się dosłownie w każdej aranżacji. Prowadzimy dodatkowo outlet z wieloma przecenami, także na najpopularniejsze kolekcje.

  Data dodania: 16 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Pruszków - benedu.pl »

  Benedu to szkoła językowa Pruszków, w której uczymy nie tylko języków obcych, ale i przedstawiamy ciekawostki z całego świata. Taki system nauczania oparty jest na filozofii National Geographic Learning, której celem jest łatwiejsze przyswajanie wiedzy. W nasze szkole organizujemy kursy z kilku języków, są to: angielski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, włoski oraz francuski.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »