Podkategoria: Marketing bezpośredni

 • Telemarketing »

  Przedsiębiorstwo Contact Center jest jedną z najbardziej solidnych firm działających na rynku call center w Polsce. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży call center, telemarketingu i telesprzedaży. Nasza praktyka pozwoliła nam na stworzenie perfekcyjnie działających rozwiązań dla wielu zadowolonych odbiorców. Świadczymy również usługi gromadzenia i sprzedaży baz danych oraz helpDesk. Przeprowadzamy nierutynowe projekty i mamy możliwość przystosowania się do charakterystycznych wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy też usługi konsultingowe w zakresie planowania oraz budowy i zarządzania wewnętrznymi call center. Współpracujemy zarówno z średnimi i dużymi firmami z Polski jak i międzynarodowymi koncernami. Posiadamy ponad 10-letnie, specjalistyczne doświadczenie a także ponad dwa tysiące pozycji call center oraz dziesięć stref w całej Polsce.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj moc hipnotycznego marketingu »

  Jak można wyciągnąć firmę z beznadziejnej sytuacji finansowej? Jakich technik marketingowych powinno się użyć? Wykorzystaj hipnotyczny marketing i zapomnij raz na zawsze o kłopotach finansowych swojej firmy. Poznaj efektywne metody na przyciągnięcie klientów. Promuj, swoje towary, usługi, strony internetowe, wykorzystując metody hipnotycznego marketingu. Wywołuj w ludziach emocje, które sprawią, że twój produkt stanie się dla nich atrakcyjny. Przekonaj się, że powiększenie skuteczności reklamy o kilkadziesiąt procent jest w zasięgu twojej ręki. Naucz się przyciągać do siebie pieniądze. Daj sobie szansę na lepszą przyszłość.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Graffmark.pl »

  Graffmark to prężnie działająca platforma B2B dostarczająca kompleksowych rozwiązań marketingowych dla firm, a wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez współczesny rynek marketingowy. Wiemy jak odpowiednio skonstruowane programy lojalnościowe, mogą znamiennie podnieść przywiązanie konsumenta do marki, produktów oraz usług. Nasza oferta obejmuje gotowe programy lojalnościowe oraz motywacyjne możliwe do momentalnego wprowadzenia jak również jesteśmy w stanie dany motywacyjny program lojalnościowy spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Dysponujemy własnym zapleczem logistycznym co wiąże się ze zredukowaniem kosztów, dodatkowo zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia produktowa - shotart.pl »

  Interesującą propozycję powiązaną ze zdjęciami produktowymi znajdą Państwo w przedsiębiorstwie Shot Art. Siedziba naszej firmy zlokalizowana została w stolicy. Świetnie przygotowane studio oraz profesjonalny sprzęt, umożliwiają nam za każdym razem wykonać fotografie doskonałej klasy. Dodatkowo proponujemy realizację fotorelacji a także dużą liczbę innych usług. Nasi ludzie mają wieloletnie doświadczenie w sektorze. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej został przedstawiony poglądowy cennik czynności. Zachęcamy Państwa do kooperacji.

  Data dodania: 25 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Commplace - commplace.pl »

  Szeroko pojęty marketing internetowy to narzędzie dające bardzo dobre efekty. W rękach kogoś obeznanego w tym temacie oznacza ogromny sukces. Reklama na portalach społecznościowych skierowana do określonej grupy ludzi to gwarancja zwycięstwa. Dopasowanie doświadczenia pod klienta, który będzie nią zainteresowany przyniesie dla każdego przedsiębiorstwa ogromne zyski.

  Data dodania: 03 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na auto Warszawa - okleimy.eu »

  Świadczymy profesjonalne usługi projektowania oraz oklejania folią reklamową samochodów i witryn sklepowych. Jeżeli rozpoczynasz własny biznes lub chcesz po prostu zmienić reklamę, skontaktuj się z nami. Tym, co nas wyróżnia, jest wieloletnie doświadczenie w obcowaniu z grafiką, zaangażowanie w potrzeby klientów i pasja. Gwarantujemy wysoką jakość i zadowolenie z naszych usług. Działamy na terenie Warszawy.

  Data dodania: 20 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing bezpośredni

Marketing bezpośredni - nowa strona:

Adres: