Pozyskiwanie kapitału

Opracowana razem z Klientem, jasna i spójna strategia wzrostu firmy pozwoli na:
stworzenie długoterminowych przewag strategicznych a tym samym wzmocnienie pozycji konkurencyjnej firmy;
koncentrację wykonywanych działań na wysoko opłacalnych segmentach biznesu;
uniknięcie kosztownych pomyłek mogących powodować koszty;
ochronę przed złymi konsekwencjami zmieniających się trendów rynkowych;
skuteczne motywowanie menedżerów i pracowników do inicjatywy;
wzrost atrakcyjności spółki dla potencjalnych inwestorów (sprzedaż firmy).

Szczegóły strony www.augeo.pl:

Pozyskiwanie kapitału

Podlinkuj stronę www.augeo.pl:

Pozyskiwanie kapitału

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 1822

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leasing »

  Jako grupa profesjonalistów zajmująca się doradztwem z dziedziny leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym konsultantem, który zaproponuje dla Państwa unikatową ofertę, na najlepszych dla Państwa warunkach. To nasz pracownik po przeanalizowaniu ogromnej ilości ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa najbardziej optymalną.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  Rzeczowe pośrednictwo kredytowe wraz z kompleksową obsługą osób fizycznych, to obszar w którym specjalizujemy się od trzech lat. Sporo młodych małżeństw próbuje błyskawicznie kupić nowe mieszkanie. W odzewie na potrzeby tych ludzi stworzono serwis ułatwiający złożenie wniosków o przyznanie kredytów ze wsparciem rządowym. Takie kredyty hipoteczne dostępne są w wielu instytucjach finansowych. Ciężko jest zatem z tej przyczyny wybrać jedną, najlepszą propozycję. Świetnym wyjściem tej sytuacji jest porównanie u nas każdej z dostępnych ofert. Na przedstawianej stronie internetowej przedstawiamy informacje prosto z banków i podmiotów, których głównym obszarem działalności jest pośrednictwo finansowe we Wrocławiu. Każdy internauta, który odwiedza prezentowaną witrynę, może za darmo zapoznać się z większością ofert istniejących na rynku. Strona umożliwia podjęcie decyzji przed związaniem się umową z bankiem na wiele lat.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik inwestora »

  MarketGuide to przewodnik informacyjno-edukacyjny o tematyce finansowo-giełdowej, działający na zasadzie FAQ. Głównym celem serwisu jest budowanie zbioru odpowiedzi na "często zadawane pytania” dotyczące zagadnień giełdowych i finansowych. Składany tym sposobem przewodnik inwestycyjny dedykowany jest zarówno dla biegłych w branży, jak i laików. Opublikowany na stronie formularz kontaktowy zezwala osobom odwiedzającym serwis przesyłanie anonimowych pytań. Odpisują na nie fachowcy piastujący na co dzień stanowiska w branży finansowej, którzy dobrze się orientują w tym, jak tworzyć efektywny portfel inwestycyjny.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik finansowy »

  Słownik Inwestora to strona zarówno dla osób aktywnie uczestniczących w wydarzeniach na rynkach finansowych jak i dla osób zupełnie początkujących w tej dziedzinie. Regularnie aktualizowany zbiór specjalistycznych definicji stanowi łatwo dostępne źródło wiedzy dla wszystkich osób interesujących się gospodarką i inwestycjami w naszym kraju. Słownik redagowany jest przez pasjonatów, którzy w wolnym czasie pragną przybliżać innym zawiłości rynku giełdowego. Po zaznajomieniu się z jego zawartością analiza fundamentalna czy techniczna bęzie o wiele bardziej zrozumiała. Uzupełnieniem zawartości serwisu jest dział z aktualnościami ze świata finansów.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla handlowców »

  Doskonalenie inteligencji emocjonalnej staje się koniecznym elementem pracy przedstawiciela handlowego i kierownika. Jest tak, ponieważ takie profesje wymagają codziennych kontaktów z drugim człowiekiem. Manager musi komunikować się wewnątrz firmy, gdzie zazwyczaj nie może komuś po prostu wydać polecenia, natomiast przedstawiciel handlowy musi sprzedawać na zewnątrz, kiedy to zazwyczaj wszystkie produkty są bardzo podobne. Dlatego to kompetencje 'emocjonalne' decydują o powodzeniu. Strona dotyczy praktycznych strategii budowania tych kompetencji. Prezentuje również ofertę szkoleń handlowych i treningów skierowanych do managerów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISO 18001 »

  PN - N 18001 to system zarządzania BHP, którego celem jest dostosowanie firmy do wymagań prawnych z zakresu BHP oraz dbanie o bezpieczeństwo pracowników. Jest to system, który gwarantuje utrzymanie prawidłowego poziomu kontroli nad zagrożeniami związanymi z działalnością przedsiębiorstwa. Wdrożenie PN - N 18001 sprzyja dostosowaniu się do obowiązujących przepisów i podniesieniu ogólnej wydajności działań firmy.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie aplikacji - astrafox.pl »

  Interesującą propozycję związaną z wdrażaniem systemów business intelligence a także outsourcingiem IT i wieloma innymi klienci odnajdą w firmie ASTRAFOX Sp. z o. o., której siedziba zlokalizowana została w Warszawie. Wieloletnia bytność w branży umożliwia nam zagwarantowanie doskonałej klasy proponowanych czynności. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem w branży. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej zaprezentowaliśmy szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • CBM Test - badanie tajemniczy klient »

  Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, na której znajdziesz wiele informacji, w skład których wchodzą m.in. nasza oferta, jaką kierujemy do przedsiębiorców. Oferujemy im m.in. badania tajemniczy klient, badania jakości obsługi oraz pomagamy wprowadzić wyższe standardy obsługi klienta. Po więcej informacji o naszych usługach zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem obsługi klienta. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Spadek wartości nieruchomości - gdo.org.pl »

  Utrata nieruchomości w związku z budową drogi lub znaczny spadek jej wartości, to częsty problem. Jeżeli dotknęła Państwa taka sytuacja i szukacie sprawiedliwości – to w tym momencie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w takich sprawach jak odszkodowania za wywłaszczenia jak i odszkodowania za spadek wartości nieruchomości. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Import - Fullbax.pl »

  Jeżeli planujecie państwo sprowadzenie towaru z Chin i szukacie doświadczonego partnera w biznesie, który zorganizuje wam kompleksowo import z tego kraju to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się sprowadzaniem towarów ze Dalekiego Wschodu od wielu lat i posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 03 2021 · szczegóły wpisu »