Strony związane z hasłem 'biuro tłumaczeń':

 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Jeżeli poszukujesz propozycji tłumaczeń przysięgłych i zwykłych, zamierzasz powierzyć do tłumaczenia dokumenty pojazdu zza granicy, umowę o pracę albo paszport czy inne dokumenty, wpadnij na naszą stronę. Dowiesz się, jak najodpowiedniej i najskuteczniej wyszukiwać propozycji biur tłumaczeń, na co zwracać szczególną uwagę zlecając tłumaczenia samochodowe, medyczne, fachowe czy biznesowe. A może sam chcesz stać się tłumaczem przysięgłym? Jeżeli tak, to mamy dla ciebie wiele informacji praktycznych, jak zdać egzamin na tłumacza przysięgłego, jak wpisać się na listę tłumaczy przysięgłych i wiele innych pożytecznych informacji. Na naszej stronie prezentujemy też oferty wyselekcjonowanych biur tłumaczeń, drobiazgowo sprawdzając, które języki przekładają i jakie specjalności. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe to nasza słabość i sposób na życie. Z nami zlecanie tłumaczeń ze wszystkich języków będzie dla Ciebie przyjemnością. O tłumaczeniach wiemy wszystko i z ochotą podzielimy się tą wiedzą z Tobą, znamy również od podszewki wiele biur tłumaczeń.Do tego wszystkiego pomożemy Ci odkryć najlepsze propozycje tłumaczy, którzy specjalizują się w poszczególnych obszarach. Nie wszyscy bowiem tłumacze przysięgli tłumaczą wszystko, co im zlecisz. Niektórzy unikają np. wyjątkowo skomplikowanych przekładów lekarskich czy prawniczych. Na naszej stronie internetowej zobaczysz, jak szukać poszczególnych propozycji. A jeśli już sam jesteś tłumaczem przysięgłym, to poradzimy Ci, jak stworzyć stronę internetową, która przyciąga odbiorców jak lep.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://linglord.com »

  W ofercie firmy Linglord klienci odnajdą duże zróżnicowanie usług związanych z tłumaczeniami językowymi. Precyzyjnie realizujemy zlecane nam czynności, co pozwala na zapewnienie doskonałej klasy tłumaczeń Funkcjonujemy na rynku od kilku lat, współpracując wyłącznie ze starannie dobraną kadrą. Wszystkie prace przekazujemy w ustalonym z klientami terminie. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej klienci znajdą szczegóły dotyczące przygotowanej propozycji. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla biur tłumaczeń »

  Mantreo to funkcjonalny program, z jakiego powinno korzystać każde biuro tłumaczeń. Znacznie ułatwia zarządzanie projektami. Służyć może do tworzenia wycen, cenników, zarządzania zadaniami, bazami tłumaczy i klientów, a także do fakturowania i rozliczania dostawców. To nowoczesne oprogramowanie, dzięki któremu praca w biurze tłumaczeń jest znacznie prostsze.

  Data dodania: 26 11 2019 · szczegóły wpisu »